Privatumo Politika

Šioje Privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai, kokius duomenis ir kodėl renkame bei ką su jais darome, kai lankotės interneto svetainėje manillaspa.lt (toliau “svetainė”). Kai apsilankote interneto svetainėje, automatiškai renkame informaciją apie jūsų įrenginį, interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos slapukus, kurie įdiegti jūsų prietaise. Be to, kai naršote svetainėje, renkame informaciją apie atskirus jūsų žiūrimus tinklalapius ar produktus, apie tai, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į mūsų svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs naršote. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.

Informaciją apie įrenginį renkame naudodami šias technologijas:


• „Slapukai“ yra duomenų failai, kurie dedami į jūsų įrenginį ar kompiuterį ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

• „Log failai“ seka svetainėje vykdomus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.

• “Web beacons,” “tags,” and “pixels” yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip jūs naršote svetainėje, įrašyti.

Be to, kai jūs prenumeruojate naujienlaiškį, pildote rezervacijos užklausos formą, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname „Informacija apie užsakymą“.

Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAMA JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJA?
Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume visas per svetainę pateiktas rezervacijos užklausas. Be to, šią užsakymo informaciją naudojame: Bendravimui su jumis; Jei el.p. adresą nurodote prenumeruojant naujienlaiškį, pateikiame informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis. Renkamą informaciją apie įrenginį naudojame tam, kad galėtume patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai tobulinti bei optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, generuodami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir kaip bendrauja su jais, įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

ASMENINĖS INFORMACIJOS DALINIMASIS
Mes naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine - daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Jūs galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Galiausiai mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, teismo sprendimu, pagal kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją ar kitaip apsaugotų savo teises. Galite atsisakyti tikslinės reklamos: GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous.

DO NOT TRACK/NESEKTI
Atminkite, kad nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome jūsų naršyklės signalą „ Do Not Track“.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad ši informacija būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodamiesi žemiau esančia kontaktine informacija. Be to, atkreipiame dėmesį, kad jei esate Europos gyventojas, mes tvarkome jūsų informaciją siekdami vykdyti su jumis galimas sutartis (pavyzdžiui, jei užsakote svetainėje) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų mūsų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

PAKEITIMAI
Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti šią privatumo politiką, kad praneštume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pasikeitimus ar dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, arba jei turite klausimų, norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@manilla.lt.
Be to, kai jūs prenumeruojate naujienlaiškį, pildote rezervacijos užklausos formą, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitantjūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname „Informacija apie užsakymą“. Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, kalbame ir apie įrenginio informaciją, ir apie užsakymo informaciją.